01.07.2019

01.07.2019

Z dniem 1.07.2019 roku wpisem przez właściwy sąd rejestrowy zmianie uległa nazwa oraz adres Spółki. 

 

Nowa nazwa:

Energopiast sp. z o.o.

 

Nowy adres:

ul. Polna 12

55-011 Siechnice

 

Zmianie uległo również logo naszej firmy.

16.02.2017

16.02.2017

Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Techniczne Energopiast Sp.zo.o. znalazło się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2016 - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Podczas uroczystej Gali wręczenia Gazeli Biznesu 2016, która odbyła się 31.01.2017 we Wrocławiu, Prezes Marek Luberda odebrał certyfikat potwierdzający przynależność przedsiębiorstwa do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

29.04.2016

Wspieramy Najlepszych!                            

W naszej działalności kierujemy się kreatywnością i innowacyjnością, dlatego wspieramy inicjatywy rozwoju młodego pokolenia poprzez sponsorowanie drużyny ASIMO TEAM z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu. W ogólnopolskim finale programu twórczego rozwiązywania problemów DestiNation  Imagination, drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną Renesansu za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt techniczny, która upoważnia młodzież do reprezentowania Wrocławia i Polski w Knoxville podczas finału światowego DestiNation Imagination.

» link do wydarzenia

Chronimy twoje dane - RODOW związku z wejściem w życie 25.V.2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, pragniemy Państwa poinformować w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane 
(realizacja umowy sprzedaży).

Administrator danych:
Energopiast Sp. z o.o.
ul. Polna 12
55-011 Siechnice

Cel przetwarzania:
Działając w oparciu o art. 6 i 9 RODO, mając na uwadze realizację umowy oraz nasz prawnie uzasadniony interes, gromadzimy Państwa dane osobowe na potrzeby przetwarzania ich w procesie realizacji Państwa zamówienia, sprzedaży i obsługi posprzedażowej. 

Narzędzia i przetwarzane dane:
W celu przetwarzania danych wykorzystujemy oprogramowanie firmy Comarch XL 
(więcej informacji na www.comarch.pl). 

W systemie sprzedaży przetwarzamy wyłącznie dane niezbędne do przeprowadzenia procesu sprzedaży - wymagane do realizacji zadania i prawidłowego działania systemu. 
Więcej informacji w na stronie www.comarch.pl/erp/zmiany-prawa/przygotuj-firme-na-rodo/?utm_source=kafelek#systemy

 

Państwa dane będą przechowywane w systemie przez 5 lat od ostatniej sprzedaży.
Kopia danych systemu będzie przechowywana 10 lat.

Udostępnianie danych osobowych:
Państwa dane nie są udostępniane osobom trzecim. Do Państwa danych mają dostęp nasi wyznaczeni pracownicy.

Prawo do zmian:
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu przetwarzania danych aby móc je dostosowywać do aktualnych potrzeb i wymagań prawnych. 

Prawo do wglądu, poprawiania i usuwania danych osobowych:
Mają Państwo prawo do wglądu, edycji i usunięcia swoich danych w zakresie zgodnym z realizacją wiążącej nas umowy, kontaktując się z nami na adres e-mail ezgody@energopiast.pl