01.07.2019

01.07.2019

Z dniem 1.07.2019 roku wpisem przez właściwy sąd rejestrowy zmianie uległa nazwa oraz adres Spółki. 

 

Nowa nazwa:

Energopiast sp. z o.o.

 

Nowy adres:

ul. Polna 12

55-011 Siechnice

 

Zmianie uległo również logo naszej firmy.

16.02.2017

16.02.2017

Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Techniczne Energopiast Sp.zo.o. znalazło się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2016 - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Podczas uroczystej Gali wręczenia Gazeli Biznesu 2016, która odbyła się 31.01.2017 we Wrocławiu, Prezes Marek Luberda odebrał certyfikat potwierdzający przynależność przedsiębiorstwa do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

29.04.2016

Wspieramy Najlepszych!                            

W naszej działalności kierujemy się kreatywnością i innowacyjnością, dlatego wspieramy inicjatywy rozwoju młodego pokolenia poprzez sponsorowanie drużyny ASIMO TEAM z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu. W ogólnopolskim finale programu twórczego rozwiązywania problemów DestiNation  Imagination, drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną Renesansu za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt techniczny, która upoważnia młodzież do reprezentowania Wrocławia i Polski w Knoxville podczas finału światowego DestiNation Imagination.

» link do wydarzenia

Zakład Robót Ogólnobudowlanych (ZRO)

Zakład Robót Ogólnobudowlanych (ZRO) prowadzi działalność w trzech głównych kierunkach:

  • obsługa nowo projektowanej inwestycji w zakresie robót wykończeniowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • kompleksowa obsługa budowlano-remontowa obejmująca modernizację oraz przebudowę istniejących budynków,
  • specjalistyczne roboty remontowo-naprawcze w obiektach przemysłowych.

W procesie przygotowania i realizacji inwestycji koncentrujemy się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii ułatwiających sprawną realizację zadań remontowo-budowlanych. Potencjał wykonawczy firmy tworzą grupy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych wykonujących roboty ogólnobudowlane i instalacyjne. Własny zespół doświadczonych pracowników i inżynierów pozwala nam na sprawną i terminową realizację zadań budowlanych.

Istotą naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań klienta. Stałe doskonalenie jakości świadczonych usług zaowocowało w 2005 roku uzyskaniem certyfikatu jakości ISO 9001

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje ZRO