01.07.2019

01.07.2019

Z dniem 1.07.2019 roku wpisem przez właściwy sąd rejestrowy zmianie uległa nazwa oraz adres Spółki. 

 

Nowa nazwa:

Energopiast sp. z o.o.

 

Nowy adres:

ul. Polna 12

55-011 Siechnice

 

Zmianie uległo również logo naszej firmy.

16.02.2017

16.02.2017

Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Techniczne Energopiast Sp.zo.o. znalazło się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2016 - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Podczas uroczystej Gali wręczenia Gazeli Biznesu 2016, która odbyła się 31.01.2017 we Wrocławiu, Prezes Marek Luberda odebrał certyfikat potwierdzający przynależność przedsiębiorstwa do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

29.04.2016

Wspieramy Najlepszych!                            

W naszej działalności kierujemy się kreatywnością i innowacyjnością, dlatego wspieramy inicjatywy rozwoju młodego pokolenia poprzez sponsorowanie drużyny ASIMO TEAM z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu. W ogólnopolskim finale programu twórczego rozwiązywania problemów DestiNation  Imagination, drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną Renesansu za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt techniczny, która upoważnia młodzież do reprezentowania Wrocławia i Polski w Knoxville podczas finału światowego DestiNation Imagination.

» link do wydarzenia

Ekrany akustyczne

Ekran przemysłowy wewnętrzny

Ekrany wykonywane są w postaci segmentów przykręcanych do konstrukcji wsporczej. Konstrukcja mocowana jest do fundamentów za pomocą kotew. W przypadku ekranów stosowanych w halach o silnie odbijających powierzchniach istnieje możliwość wykonania ekranów dwustronnie dźwiękochłonnych. Średnia skuteczność zastosowanych ekranów wynosi ~10dB/A/.

Ekran przemysłowy zewnętrzny

Ekrany wykonywane są w postaci segmentów przykręcanych do konstrukcji wsporczej. Konstrukcja mocowana jest do fundamentów za pomocą kotew. Średnia skuteczność zastosowanych ekranów wynosi ~10dB/A/.

Ekran specjalny

Dzięki posiadaniu własnej komórki badawczo rozwojowej podejmujemy się zadań wymagających koncepcyjnego podejścia do zagadnienia usuwania zagrożeń spowodowanych nadmiernym hałasem. Efektem tychże prac jest między innymi specjalny ekran chłodni kominowej.