01.07.2019

01.07.2019

Z dniem 1.07.2019 roku wpisem przez właściwy sąd rejestrowy zmianie uległa nazwa oraz adres Spółki. 

 

Nowa nazwa:

Energopiast sp. z o.o.

 

Nowy adres:

ul. Polna 12

55-011 Siechnice

 

Zmianie uległo również logo naszej firmy.

16.02.2017

16.02.2017

Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Techniczne Energopiast Sp.zo.o. znalazło się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2016 - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Podczas uroczystej Gali wręczenia Gazeli Biznesu 2016, która odbyła się 31.01.2017 we Wrocławiu, Prezes Marek Luberda odebrał certyfikat potwierdzający przynależność przedsiębiorstwa do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

29.04.2016

Wspieramy Najlepszych!                            

W naszej działalności kierujemy się kreatywnością i innowacyjnością, dlatego wspieramy inicjatywy rozwoju młodego pokolenia poprzez sponsorowanie drużyny ASIMO TEAM z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu. W ogólnopolskim finale programu twórczego rozwiązywania problemów DestiNation  Imagination, drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną Renesansu za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt techniczny, która upoważnia młodzież do reprezentowania Wrocławia i Polski w Knoxville podczas finału światowego DestiNation Imagination.

» link do wydarzenia

Dbając o rozwój przedsiębiorstwa Zarząd podejmuje działania pozwalające na stałe wzmacnianie pozycji rynkowej, rozwój kadry technicznej oraz doskonalenie marki. Jednym ze sposobów na stałe doskonalenie swoich wyrobów jest współpraca z odpowiednimi jednostkami naukowymi, m.in.:

  • Akademią Górniczo - Hutniczą w Krakowie - Katedrą Mechaniki i i Wibroakustyki
  • Insytutem Techniki Cieplnej w Łodzi
  • Politechniką Wrocławską - Instytutem Telekomunikacji, Teleinformatyki i Akustyki
  • Centralnym Instytutem Ochrony Pracy.

Współpraca obejmuje wymianę myśli technicznej, poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarach minimalizacji zagrożeń wibroakustycznych (w zakresie projektowania i wykonastwa), realizację prac naukowo - badawczych oraz doskonalenie kadr (umożliwienie praktyk studenckich, udostępnienie bazy warsztatowej do opracowań prac naukowych).