01.07.2019

01.07.2019

Z dniem 1.07.2019 roku wpisem przez właściwy sąd rejestrowy zmianie uległa nazwa oraz adres Spółki. 

 

Nowa nazwa:

Energopiast sp. z o.o.

 

Nowy adres:

ul. Polna 12

55-011 Siechnice

 

Zmianie uległo również logo naszej firmy.

16.02.2017

16.02.2017

Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Techniczne Energopiast Sp.zo.o. znalazło się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2016 - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Podczas uroczystej Gali wręczenia Gazeli Biznesu 2016, która odbyła się 31.01.2017 we Wrocławiu, Prezes Marek Luberda odebrał certyfikat potwierdzający przynależność przedsiębiorstwa do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

29.04.2016

Wspieramy Najlepszych!                            

W naszej działalności kierujemy się kreatywnością i innowacyjnością, dlatego wspieramy inicjatywy rozwoju młodego pokolenia poprzez sponsorowanie drużyny ASIMO TEAM z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu. W ogólnopolskim finale programu twórczego rozwiązywania problemów DestiNation  Imagination, drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną Renesansu za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt techniczny, która upoważnia młodzież do reprezentowania Wrocławia i Polski w Knoxville podczas finału światowego DestiNation Imagination.

» link do wydarzenia

Miejsca wdrożeń ważniejszych projektów z zakresu ochrony przed hałasem zrealizowanych przez Przedsiębiorstwo Techniczne  Energopiast Sp. z o.o.

 

 

Wykwalifikowana, doświadczona kadra, wieloletnia znajomość branży oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy poprzez szkolenia pracowników i udział w konferencjach specjalistycznych umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Szczególna dbałość o jakość i spełnianie wysokich wymagań stawianych nam przez naszych zleceniodawców powoduje, że dotychczas zaufali nam między innymi:

ABB Sp. z o.o.ALSTOM Power Sp z o.o.
ArcelorMittal Poland S.A. Arctic Paper Kostrzyn S.A.
Bombardier Transportation Polska
Sp. z o.o.
BSiPG GAZOPROJEKT S.A.
EC Wybrzeże S.A.Gaz & Oil Project Management Spółka z o.o.
KGHM Polska Miedź S.A.Nafta-Gaz-Serwis Sp. z o.o.
Nestle Polska S.A.PGE Elektrownia Opole S.A.
Philips Lighting Bielsko Ltd.RAFAKO S.A.
Siemens Sp. z o.o.Saint Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o.
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. 

 

>przykłady realizacji wyciszeń przemysłowych...