16.02.2017

16.02.2017

Z dumą informujemy, że Przedsiębiorstwo Techniczne Energopiast Sp.zo.o. znalazło się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2016 - najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Podczas uroczystej Gali wręczenia Gazeli Biznesu 2016, która odbyła się 31.01.2017 we Wrocławiu, Prezes Marek Luberda odebrał certyfikat potwierdzający przynależność przedsiębiorstwa do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

29.04.2016

Wspieramy Najlepszych!                            

W naszej działalności kierujemy się kreatywnością i innowacyjnością, dlatego wspieramy inicjatywy rozwoju młodego pokolenia poprzez sponsorowanie drużyny ASIMO TEAM z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu. W ogólnopolskim finale programu twórczego rozwiązywania problemów DestiNation  Imagination, drużyna otrzymała Nagrodę Specjalną Renesansu za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt techniczny, która upoważnia młodzież do reprezentowania Wrocławia i Polski w Knoxville podczas finału światowego DestiNation Imagination.

» link do wydarzenia

05.11.2015

05.11.2015

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej certyfikatem Złoty Płatnik.

Zakład Transportu Taśmowego (ZTT)

Zakład Transportu Taśmowego (ZTT) dysponuje kompetencjami, które pozwolą Państwu na utrzymanie przenośników taśmowych w pełnej sprawności technicznej. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym, doświadczonym personelem, gwarantującym wykonawstwo oferowanych usług na najwyższym poziomie. Nasz serwis techniczny stosuje materiały najwyższej jakości, i jest dyspozycyjny w przypadku zgłaszanych awarii i usterek. Do naszych kompetencji należą również projektowanie, kompletacja, dostawa, montaż oraz rozruch przenośników taśmowych.

Ponadto jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem taśm przenośnikowych:

Wykonujemy wszystkie prace, związane z elementami gumowymi przenośników, a w szczególności:

  • dostawy i łączenie taśm tkaninowo-gumowych metodami "na zimno", " na gorąco" oraz za pomocą złącz mechanicznych,
  • naprawy taśm przenośnikowych,
  • protektorowanie bębnów przenośników taśmowych,
  • serwis uszczelnień, skrobaków i innych elementów gumowych,
  • progowanie taśm przenośnikowych,
  • ochrona gumowa konstrukcji stalowych.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu taśmowego zdobyte m.in. dzięki współpracy z Poltegor-Instytut i KOGENERACJA S.A. pozwala na zagwarantowanie :

  • rzetelności usług
  • profesjonalnego wykonania zleceń
  • wysokiej jakości prac.

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje ZTT

Nasi partnerzy